Vybrané reference naší společnosti

Škoda

Škoda Auto a.s.

Grafické zpracování webové prezentace pro známou automobilku. Projekt cílí na zpřehlednění webových prezentací používaných Škoda Auto a modernizaci grafických prvků.
Podívat se na návrh

3M

3M Česko, spol. s.r.o.

Pro distributora globální společnosti 3M jsme připravili nový prodejní kanál zaměřený na vodní filtrační systémy. Cílem projektu je vytvoření samostaného kanálu, který alternuje prodej výrobků tradičními cestami a vytváří tak podmínky pro zvýhodněný prodej.

HateFree Culture

HateFree Culture

Pro Úřád vlády ČR a Agenturu pro sociální začleňování jsme vytvořili webový portál zabývající se bojem proti rasismu a podporou menšin. Portál nabízí možnost tvoření vlastního obsahu a diskutování o problematických tématech. V rámci projektu je zpracovávána reklamní kampaň na sociálních sítích.
Podívat se na web

Kudy z nudy

Kudy z nudy

Pro CzechTourism vedeme PPC kampaň pro web www.kudyznudy.cz
Podívat se na web

zoopraha logo

ZOO Praha

Pro pražskou zoologickou zahradu jsme zmodernizovali administrační systém při zachování známého designu.
Podívat se na web

narodnigalerie logo

Národní galerie

Grafické zpracování webové prezentace pro Národní galerii ČR. Projekt cílí na jednoduché získání důležitých informací a modernizaci grafických prvků.
Podívat se na návrh

nafrantisku

Nemocnice Na Františku

Grafické zpracování webové prezentace pro přední pražskou nemocnici. Projekt cílí na jednoduché získání důležitých informací a modernizaci grafických prvků. Současně poskytujeme nemocnici hostingové služby.
Podívat se na návrh

Česká zbrojovka

Česká zbrojovka a.s.

Pro světoznámou zbrojovku jsme zpracovali komplexní redesign stávající webové prezentace. Smyslem redesignu je lepší vizualizace webu za použití moderních grafických prvků.
Podívat se na návrh

Autosklo Plus

Autosklo Plus

Pro firmu Autosklo Plus byla vytvořena nová webová prezentace, včetně několika podpůrných microsite, které jsou zaměřeny vždy na určitý úsek činnosti firmy. Následný internetový marketing a propagace byl logickým vyústěním dlouhodobé spolupráce.
Podívat se na web

lupa

VYSOČINA TOURISM, příspěvková organizace

Vytvořili jsme novou webovou prezentaci včetně grafiky pro příspěvkovou organizace kraje Vysočina.
Podívat se na web

yes visage
lupa

JIHOČESKÁ UNIVERZITA v Českých Budějovicích

Pro Jihočeskou univerzitu jsme vytvořili novou webovou prezentaci, která se zabývá částí univerzity zvanou Centrum strategických projektů.
Podívat se na web

jcu
lupa

Kapela TŘI SESTRY

Známé hudební seskupení Tři Sestry je našim zákazníkem od roku 2010. Skupině poskytujeme 100% podporu v oblasti výpočetní techniky a webových stránek.
Podívat se na web

trisestry
lupa

SKY SERVICE s.r.o.

Sky Service je nejvýznamnější společností poskytující adrenalinové aktivity v podobě tandemových seskoků na území České republiky. Tvorbu webových prezentací a internetový marketing poskytujeme společnosti od roku 2007.
Podívat se na web

skyservice
lupa

Klinika YES VISAGE

Se společností YES VISAGE spolupracujeme od roku 2009 na každodenní bázi. Pro společnost jsme vytvořily celou řadu kvalitních webových prezentací, včetně hlavního webu. Staráme se o běžný chod a úpravu veškerých částí, které souvisí s webovými stránkami.
Podívat se na web

yes visage
lupa

LÁZNĚ TŘEBOŇ

Se společností Lázeňská cestovní s.r.o. spolupracujeme na řadě projektů spojených s prodejem lázeňských pobytů v České republice. Mezi nejvýznamnější projekty pak patří webová prezentace pro Lázně Třeboň.
Podívat se na web

trebon
lupa

TORNADOMOBIL s.r.o.

Moderní internetový eshop zaměřený na prodej mobilních telefonů z Číny. Spolupracujeme také v oblasti internevého marketingu.
Podívat se na web

tornadomobil
lupa

SkY WALKERS Czech republic s.r.o.

Sky Walkers Czech republic s.r.o. ve spolupráci se Skyservice s.r.o. jsou našimi dlouholetými klienty zabývajícími se seskoky padákem. Tvorbu webových prezentací a internetový marketing poskytujeme společnosti od roku 2007.
Podívat se na web

skywalkers
lupa

Amazing Adventures

Pro našeho dlouhodobého klienta jsme vytvořili anglickou webovou prezentaci, která se zabývá prodejem adrenalinových zážitků turistům cestujícím do Prahy. Současně vedeme reklamní kampaň pro webovou prezentaci.
Podívat se na web

Adventures Prague
lupa

ALTAROS

Moderní eshop zaměřený na prodej regulátorů pro zbraně po celém světě.
Podívat se na web

altaros
lupa

DYNAMIC SOLVENT s.r.o.

Pro největšího hráče na českém trhu v oblasti odkupu a správy pohledávek jsme vytvořili webovou prezentaci za účelem zprůhlednění poskytovaných služeb a lepší uživatelské přístupnosti.
Podívat se na web

dynamicsolvent
lupa

DO MRAZÁKU

Komplexní zpracování projektu rozvozu mražených jídel až do domu. Součástí řešení je námi vytvořený moderní eshop včetně veškeré grafiky a na míru vytvořených funkcí pro rozvržení rozvozů podle určených oblastí a dní.
Podívat se na web

domrazaku
lupa

DENNÍ LÁZNĚ České Budějovice

Webová prezentace prestižních lázní v Českých Budějovicích. Online objednání lázeňských a wellness procedur, moderně řešený projekt, který má uživatelům umožnit, co nejjednodušší objednání.
Podívat se na web

dennilazne
 
grafickeprace

Grafické práce

Našim klientům zpracováváme i různé grafické podklady, může se jednat o tiskovou grafiku, grafický návrh stránek. Do naší práce spadají také menší projekty v podobě tvorby microsite, produktových nebo anketních stránek.
Podívat se na web

lupa

SOSEYEWEAR s.r.o.

Pro zahraničního dodavatele sportovních slunečních brýlí jsme vytvořili moderní eshop. Spolupracujeme také v rámci internetového marketingu a připravujeme rozvoj společnosti na celoevropský trh.
Podívat se na web

sportovní brýle
lupa

EURODAN, s.r.o.

Vytvořili jsme grafický návrh pro poradenskou společnost Eurodan.
Podívat se na návrh

Eurodan
lupa

AIR CHRONY

Prestižní internetový eshop zaměřený na prodej střeleckého chronografu Air Chrony. Projekt byl realizován ve spolupráci s českou reprezentací ve vzduchové střelbě (HFT). Cílení a marketingové aktivity jsou směřovány především na cizojazyčné trhy.
Podívat se na web

airchrony
lupa

PLASTOKNO s.r.o.

Specialista na plastová okna nás oslovil s žádostí o výrobu webu na základě vlastního grafického návrhu. Jednalo se o zajímavý a náročný projekt, i když to tak na první pohled nevypadá.
Podívat se na web

plastokno
lupa

BOHEMIA BALON s.r.o.

Největší společnost na vyhlídkové lety balonem byla pro nás zajímavou výzvou, jak udělat vizuálně pěkný a přitom jednoduchý portál pro objednávání vyhlídkových letů.
Podívat se na web

balony
lupa

DROGERIE Plus s.r.o.

Drogerie PLUS, to je drogerie z Německa. Pro společnost jsme zpracovávali komplexní eshop, který na přání majitele stále vylepšujeme. Nedílnou součástí naší práce, je pak kvalitní internetový marketing.
Podívat se na web

drogerie
lupa

LÁZEŇSKÁ CESTOVNÍ s.r.o.

Rozcestník mezi veškerými vytvořenými weby nabízející lázeňské a wellness pobyty v lázeňských městech. Každé město má vlastní lázeňskou nabídku, vše sdružuje jednotný koncept a design.
Podívat se na web

lázně
lupa

CHCI HUBNOUT

Jednoduchá microsite zaměřená na hubnutí a automatizované odesílání informačních formulářů zákazníkům. Cílem webové prezentace je hledání zájemců o účinné hubnutí bez JOJO efektu.
Podívat se na web

chcihubnout
lupa

Pivo TŘI SESTRY 

Efektní microsite zaměřená na pivo TŘI SESTRY od stejnojmenné české kapely, která přišla na trh s vlastní značkou lahodného moku.
Podívat se na web

Tři sestry pivo
lupa

PPM-WATER SERVICE s.r.o.

Největší prodejce vodních filtrů 3M a příslušenství u nás vytvořil kvalitní, přehledný a uživatelsky přístupný eshop určený k prodeji vodních filtrů nejen odborné veřejnosti. Díky pečlivému zpracování je eshop viditelný na předních příčkách nejdůležitějších vyhledávačů.
Podívat se na web

vodnifiltry
lupa

GEODETICKÉ PRÁCE

Jednoduchá, přehledá a graficky neotřelá webová prezentace, to byl požadavek na tvorbu nového webu pro tuto zeměměřickou kancelář. 
Podívat se na web

geodeticke
lupa

SKYDIVING Prague

V rámci spolupráce se společností Sky Service vznikly akční webové stránky zaměřené na cizojazyčnou klientelu, která si chce v Praze skočit tandemový seskok.
Podívat se na web

skydiving
lupa

ČOCHNER DESIGN s.r.o.

Nová webová stránka předního českého výrobce nábytku se zaměřujem především na lepší vizualizaci a strukturu obsahu webu.  Klienti tak získají lepší povědomí o možnostech výroby nábytku.
Podívat se na web

cochner
lupa

HOROLEZCI

Výškové a stavební práce, to jsou naši Horolezci.biz. Po zhotovení webových stránek, začalo cílené přivádění konkrétních zákazníků, prostřednictvím internetového online marketingu. Od tohoto okamžiku došlo ke zvýšení objemu zakázek o stovky procent.
Podívat se na web

horolezci
lupa

DOBRÉ ŘEŠENÍ

Prezentace našich vlastních referenčních projektů, tak trochu jinak. Tímto netradičním, nicméně propracovaným webem se snažíme ukázat směr, jakým je možné se také ubírat.
Podívat se na web

dobre-reseni
lupa

ŠKOLIČKA LEHOVEC

Mateřské školce Lehovec jsme vytvořili jednoduché stránky, kde se rodiče mohou dozvědět základní informace o školičce.
Podívat se na web

skolicka
lupa

FIELDTARGET

Milovníkům střelectví jsme připravili jednoduchý web, kde se mohou dozvídat novinky z oblasti střelectví, závodů, diskutovat nebo nakupovat příslušenství.
Podívat se na web

fieldtarget
lupa

PÍSKOVÁNÍ AUTOSKEL

V rámci spolupráce s klientem Autosklo Plus jsme vytvořili microsite specializovanou na vybranou službu pískování autoskel. Web ihned po svém spuštění zaznamenal velký komerční úspěch.
Podívat se na web

piskovani
lupa

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Jednoduché firemní stránky pražského kadeřnictví, které se specializuje především na prodlužování vlasů. Hlavním požadavkem zákazníka byla možnost rychlé objednávky.
Podívat se na web

prodlužování vlasů
lupa

CAFTA ASOCIACE

Informační webová prezentace pro asociaci CAFTA. Hlavním požadavkem zde byla snadná obsluha a přehlednost webu pro širokou veřejnost.
Podívat se na web

cafta
lupa

PRASE Design

Kontroverzní počin našich grafiků mající za cíl ukázat extrémní pohled na webovou grafiku a její cílení především do řad mladé generace. Cílem projektu bylo vyvolat u návštěvníků webu rozporuplné pocity a současně ukázat krajní možnosti webové grafiky. Povedlo se?
Podívat se na web

prasdesign
lupa

LIDICE MEMORIAL

Grafické zpracování webové prezentace pro památník událostí ve městě Lidice. Projekt cílí na zdůraznění historických událostí, přehlednost a modernizaci grafických prvků.
Podívat se na návrh

zbrojovka
lupa

MEOPTA a.s.

Modernizace a redesign celosvětové společnosti, která se zabývá měřící optikou, kterou využívá nejen zbraňový průmysl celého světa. Cílem projektu je vytvoření reprezentativních stránek, které budou opovídat velikosti a významosti firmy.
Podívat se na design

meopta
lupa

MOTOCENTRUM s.r.o.

Modernizace a redesign významné společnosti, která se zabývá pneumatikami, které využívají zákazníci z celé České republiky. Cílem projektu je vytvoření reprezentativních stránek, které budou opovídat velikosti a významosti firmy.
Podívat se na design

motocentrum
lupa

TUTOR s.r.o.

Pro přední českou jazykovou školu jsme připravili redesign stránek jedné z krajských poboček. Cílem projektu byla modernizace stránek zaměřených na mladé studenty.
Podívat se na design

tutor
lupa

PENZION Blatský dvůr

Pro malebný penzion v jižních čechách jsme připravili redesign stránek. Cílem projektu byla modernizace stránek tak, aby bylo pro uživatele jednodušší získat základní informace o penzionu a krásách, které nabízí on a jeho okolí..
Podívat se na design

blatsky
lupa

NEHTOVÉ STUDIO JS

Jednoduchá microsite pražského nehtového studia s originálním designem.
Podívat se na návrh

frostar
lupa

SERVIS PlayStation

Originální webová prezentace pro servisní středisko zařízení SONY Playstation.
Podívat se na web

frostar
lupa

ESHOP FIELDTARGET

Specializovaný e-shop zaměřený především na střeleckou veřejnost. Požadavkem zákazníka byla možnost rychlého nákupu a snadná administrace systému.
Podívat se na web

eshop field
lupa

STAVEBNÍ FIRMA FIXA

Jednoduchá, nenáročná a graficky čistá webová prezentace byl základní požadavek stavební firmy FIXA, která poskytuje své služby výhradně v okolí Prahy.
Podívat se na web

fixa
lupa

ARCHITEKTONICKÝ ATELIÉR

Pro známý pražský architektonický ateliér jsme připravili grafický návrh nové webové prezentace. Hlavním požadavkem byla přehlednost a čistota technického zpracování.
Podívat se na návrh

architekti
lupa

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ

Známá pražská advokátní kancelář nás požádala o vypracování grafického návrhu směřující ke zlepšení vizualizace současné webové prezentace.
Podívat se na návrh

advokati
lupa

2PERFECTION

Pro společnost 2Perfection byly vytvořeny reprezentativní webové stránky zabývající se problematikou zdravého hubnutí, proteinové diety a zdravého živostního stylu.
Podívat se na návrh

2perfection
lupa

FROSTAR

Produktovou řadu FROSTAR jsme vytvořili od A až po Z. Nyní výsledky naší práce můžete nalézt na pultech prakticky všech obchodních řetězců. V současnosti se v rámci dlouhodobé spolupráce připravuje rozsáhlý e-shop na prodej a rozvoz mražených výrobků.
Podívat se na obal

frostar

Zasílání novinek a slev