Webová pohotovost

Webová pohotovost

S ohledem na své zaměření potřebuje každá webová prezentace aktualizovat svůj obsah. Může se jednat o běžnou úpravu textů, obrázků nebo o složitější změny struktury menu, html kódu či zabezpečení. Pravidelná aktualizace webu navíc velkou měrou přispívá k popularitě webu u vyhledávačů.


Pakliže na pravidelné aktualizace své webové prezentace nemáte čas nebo potřebné znalosti, je tato služba určena právě vám. Potřebujete kvalifikovaného profesionála, který ví kam sáhnout a spolehlivě pracuje pro vás. V praxi služba funguje velice snadno a to tak, že zákazník posílá mailem své požadavky a tým našich pracovníků je operativně zpracovává. Totéž platí i v případě náhlé krize, kdy celý web nebo jeho části jednoduše zkolabují.

Webová pohotovost

  • rychlá a jednoduchá komunikace se zákazníkem
  • aktualizace administračních systému a modulů
  • aktualizace bannerů, fotografií, textů atd.
  • pohotovostní služba v případě nouze
  • operativní řešení krizového stavu

Časem zjistíte, že od nás můžete získat mnohem víc než jen „obyčejnou“ změnu textů nebo obrázků. Můžeme pro vás tvořit reklamní bannery, grafické návrhy, formuláře, newslettery, aktualizovat novinky, generovat data na váš firemní Facebook profil, řešit interaktivní přístupy, překlady jazykových mutací nebo programovat nové části webových prezentací.

S naší službou získáváte profesionála, na kterého je možné se spolehnout, ať se jedná o jednotlivce, firmu nebo společnost.

Zasílání novinek a slev