O společnosti

POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o. byla založena v roce 1996, aby vyplnila vakuum na poli komplexní a profesionální údržby počítačových systémů a technologií. Od samého počátku jsme chtěli zahrnout pod svou působnost co možná nejširší portfolio poskytovaných služeb, což se nám s pomocí vás našich klientů podařilo.

V současnosti společnost poskytuje nejen okamžitý 24 hodinový servis veškeré výpočetní techniky se zaměřením na komplikace vzniklé poruchou hardware nebo software, ale skutečně ucelený souhrn služeb, mezi které patří dálková či lokální správa počítačových sítí, návrhy a realizace počítačových sítí, záchrana a obnova dat z poškozených datových medií, telefonické poradenství, prodej výpočetní techniky, tvorba zakázkového software, tvorba webových stránek a jejich propagace (internetový marketing), webhosting a mnohé další služby.

Oddělení tvorby a propagace webových prezentací funguje od roku 2005, stále se rozrůstá, inovuje své postupy a intenzivně se technologicky zdokonaluje. V době, kdy internetový prodej rok od roku roste, musíme i my dodávat zákazníkům jen to nejlepší. Kvalitní webová prezentace spolu se zodpovědně vedeným internetovým marketingem, to je cesta k cíli a k úspěchu našich zákazníků. Víte, že díky zastaralé webové prezentaci přicházíte o statisíce?

Tvorba a my...

Analytická činnost

Internetový marketing

Ostatní služby

Proč my?

  • 19 let zkušeností v oblasti tvorby webů a internetového marketingu
  • přímočarý postoj a operativní přístup
  • nezávazná konzultace ZDARMA
  • rychlá a jednoduchá komunikace se zákazníkem
  • neotřelá řešení a kvalita bez kompromisu
  • krátké dodací lhůty

Všechny služby související s tvorbou a propagací webových prezentací poskytujeme kvalitně a operativně, tedy přesně tak, jak si doba i zákazník žádá. Spolehlivé a profesionální služby poskytujeme jak firmám, tak i zákazníkům z řad „běžných" občanů.

Zasílání novinek a slev